Odmładzanie – terapia ANTY-AGING

Pragnienie wynalezienia eliksiru młodości towarzyszy ludzkości od wieków.

Obecnie w ramach zabiegów anty-aging stosowane są różne metody zarówno medyczne, kosmetologiczne, jak też psychologiczne oraz zabiegi BODY – DETOX.

Terapia anti-aging to praktyka przeciwstarzeniowa, nie tylko w pojęciu medycyny estetycznej.

To holistyczne podejście do zdrowia człowieka zorientowanego na utrzymanie młodego, zdrowego wyglądu ciała i doskonałej sprawności psychicznej.

Stosując różne metody i kompleksowe psychologiczno -medyczne podejście do Pacjenta/Klienta możemy zwolnić, a nawet odwrócić procesy starzenia się organizmu.

Lekarze, psychologowie, a także fizjoterapeuci i dietetycy zajmują się wczesnym wykrywaniem, profilaktyką i leczeniem różnych dolegliwości związanych z wiekiem
oraz starzeniem się naszego ciała.

Na podstawie wyników badań można określić stan zdrowia pacjenta i zalecić zmianę nawyków, bo to jak wyglądamy nie jest wyłącznie zasługą medycyny estetycznej, ale w 80% przede wszystkim naszego stylu życia i psychologicznego podejścia do procesu starzenia się.

odmładzanie, kobieta

W CENTRUM OXYMEDICINA oprócz psychologicznych i psychosomatycznych metod stosowanych w terapii anty-aging proponujemy Państwu innowacyjną terapię w specjalnej KOMORZE HIPERBARYCZNEJ OXYMEDICINA.

Eliksirem młodości, który podajemy Pacjentom/Klientom naszej placówki jest… tlen, ale dozowany pod odpowiednim ciśnieniem w innowacyjnej komorze hiperbarycznej OXYMEDICINA.

To jedna z najefektywniejszych i najbardziej skutecznych metod odmładzania naszego ciała.

Zabieg jest bezbolesny i nie jest obarczony takim ryzkiem różnych powikłań zdrowotnych, jak np. operacje plastyczne, czy inwazyjne terapie kosmetologiczne.

Naukowcy zaobserwowali, że w wyniku zabiegu tlenoterapii hiperbarycznej OXYMEDICINA ośmiokrotnie zwiększa się liczba krążących w organizmie komórek macierzystych, które przemieszczają się do uszkodzonych tkanek i powodują ich regenerację.

Ponadto gazy znajdujące się pod zwiększonym ciśnieniem hiperbarycznym mogą szybciej dyfundować do płynów ustrojowych i gromadzić się tam w dużych stężeniach, dzięki czemu kilkakrotnie zwiększa się ilość tlenu nie tylko w czerwonych krwinkach, ale także w osoczu, układzie limfatycznym i płynie mózgowo-rdzeniowym, co z kolei poprawia krążenie krwi i pozwala opóźnić procesy starzenia się.

Dostarczenie zwiększonej ilości tlenu do niedotlenionych tkanek oraz narządów znacząco wspiera spowalnianie procesu starzenia.

Działanie anti-aging w tym przypadku ogranicza się do wykorzystania w pełni naturalnych bodźców i nie wymaga interwencji chirurgicznej.

Więcej na:

www.centrumpsychosomatyki.pl

www.floatingtarnow.pl

www.centrumpsychosomatyki.pl

Skorzystaj z terapii tlenem hiperbarycznym

ul. Czapskiego 9b/1
33-100 Tarnów

tel. 532 144 999
tel. 608 81 87 81

rejestracja@oxymedicina.pl