Spowalnianie procesów starzenia

Tlenoterapia hiperbaryczna to także działanie odmładzające anty-aging. Podczas zabiegu dostarczamy do organizmu regenerujący tlen pod wysokim ciśnieniem, który dyfunduje do płynów ustrojowych i trafia do wszystkich narządów i tkanek w naszym ciele.

portrait of beautiful woman with perfect skin of the face, with arrows on face, concept of lifting skin. Cosmetology, elastic and young skin of the face.

Terapia wspomaga wzrost produkcji kolagenu i przyspiesza odnowę wszystkich warstw naszej skóry.

Każdy zabieg to nawet ośmiokrotny wzrost komórek macierzystych. Podczas tlenoterapii hiperbarycznej dochodzi także do poprawy odżywiania wszystkich tkanek, szybciej też usuwane są toksyny. Zgodnie z licznymi badaniami HBOT opóźnia procesy starzenia.

Osoby regularnie korzystające z takich zabiegów czują się dużo lepiej, mają większą odporność na zakażenia wirusowe i bakteryjne oraz zdecydowanie więcej energii.

HBOT ma też bardzo pozytywny wpływ na utrzymanie wagi naszego ciała, ponieważ tlen przyspiesza procesy metaboliczne naszego organizmu.

Tlenoterapia hiperbaryczna bardzo często stosowana jest również jako uzupełnienie zabiegów medycyny estetycznej oraz po zabiegach chirurgii plastycznej czy laseroterapii.

HBOT jako skuteczną formę odmładzania (anty-aging) od kilkunastu lat z powodzeniem stosuje bardzo wiele gwiazd filmowych, aby utrzymać młody wygląd oraz maksymalną sprawność organizmu.

Działanie anty-aging ogranicza się do wykorzystania w pełni naturalnych bodźców i nie wymaga interwencji chirurgicznej.

Zabiegi są przyjemne, bezbolesne i zwykle trwają od 60 do 90 minut. Optymalna ilość zabiegów stosowanych w ramach anty –aging to od 15 do 20 w cyklach dwa razy w roku. Pobyt w komorze jest relaksujący.

Skorzystaj z terapii tlenem hiperbarycznym

ul. Czapskiego 9b/1
33-100 Tarnów

tel. 532 144 999
tel. 608 81 87 81

rejestracja@oxymedicina.pl