Zaburzenia seksualne kobiet i mężczyzn

Seksualność człowieka stanowi niezwykle istotny element naszego funkcjonowania nie tylko w relacjach partnerskich, ale także społecznych i zawodowych.

Osoby borykające się z problemami zdrowotnymi na tym tle są często depresyjne, „zamknięte”, mają obniżoną samoocenę i jakość życia. Bywa, że wstydzimy się mówić o tych problemach, „cierpimy w samotności”, a w konsekwencji „godzimy się zaburzeniami”, które nas dotykają, „izolujemy się od społeczeństwa”, nie nawiązujemy nowych relacji partnerskich i „boimy się podejmować kolejnych kontaktów seksualnych”.

zaburzenia seksualne kłopoty mężczyźni i kobiety

I to jest największy błąd, ponieważ czasem wystarczy kilka wizyt u specjalisty, aby ponownie powróciła radość do naszego życia…

W Centrum Psychosomatyki OXYMEDICINA w terapii zaburzeń seksualnych do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie i po zebraniu szczegółowego wywiadu, zapoznaniu się z historią problemów proponujemy kompleksową, innowacyjną terapię opartą o metody psychologiczne, fizjoterapeutyczne, celowaną suplementację, a także z powodzeniem wykorzystujemy zabiegi w KOMORZE HIPERBARYCZNEJ OXYMEDICNA.

Komora hiperbaryczna zgodnie z przeprowadzonymi badaniami przynosi efekty w leczeniu zaburzeń seksualnych takich jak: niskie libido, impotencja czy przewlekłe dolegliwości bólowe dna miednicy mniejszej.

Zależność jest tu bardzo prosta: dotlenienie i rozrzedzenie krwi w trakcie terapii to lepsze ukrwienie wszystkich organów i narządów.

Ważna jest jednak właściwa kwalifikacja pacjentów i dobranie najskuteczniejszej metody terapii do występującej dysfunkcji seksualnej.

Więcej informacji na:

www.centrumpsychosomatyki.pl

www.floatingtarnow.pl